درباره ما

در جوامع امروزی به علت حجم بالای کار و رسیدگی به مسائل روزمره زندگی، اغلب خانواده ها وقتی برای آماده کردن غذا و خوراکهای مورد علاقه خود را ندارند و از این رو سمت و سوق سبد غذایی مردم به طرف انواع غذاهای آماده فوری رفته است، که شاهد زیان های آن در جوامع رو به توسعه می باشیم که بعلت سبک زندگی فشرده شاهد بیماریهایی مانند سرطان، ایست قلبی و ناراحتی های گوارشی که ثمره این سبک زندگی بعلت داشتن سبد غذایی نامناسب است می باشیم.

از این رو شرکت یکتا طعم برتر علوی با برند ادویه مخلوط علوی پا به عرصه صنعت غذایی در حوزه سلامت جامعه گذاشته تا حد امکان با عرضه ادویه و چاشنی ها که با ترکیب بی نظیر از انواع ادویجات به صورت طبیعی، کاملا صنعتی و بهداشتی که در دو دسته ادویجات مخلوط پودری و چاشنی های مخلوط روغنی می باشد پا به عرصه سلامت جامعه گذاشته است.

بعلت طولانی بودن وقت در شرایط آماده سازی انواع غذا و خوراکهای بسیار لذیذ که مردم زمان کافی برای آماده کردن آن ندارند، با محصولات ادویجاتمخلوط و چاشنی های مخلوط روغنی در کمترین زمان ممکن بهترین و لذیذترین خوراکها را می توان با روش بسیار سریع و آسان آماده و سرو کرد.

از این رو شما مردم ایران که لایق بهترین سبک زندگی و لایق استفاده از مواد ارگانیک و طبیعی در سبد غذایی خود هستید دعوت به معرفی و استفاده از محصولات سرکت یکتا طعم برتر علوی می نماید.

امیدواریم که با استفاده از چاشنی ها و ادویجات مخلوط که شرط اصلی سلامت می باشد لحظات سالم تری را در کنار خانواده و دوستان خود داشته باشید.

سلامت باشید

دکتر سید ابوالفضل علوی

شرکت یکتا طعم برتر علوی با برند ادویه مخلوط علوی پا به عرصه صنعت غذایی در حوزه سلامت جامعه گذاشته تا حد امکان با عرضه ادویه و چاشنی ها که با ترکیب بی نظیر از انواع ادویجات به صورت طبیعی، کاملا صنعتی و بهداشتی که در دو دسته ادویجات مخلوط پودری و چاشنی های مخلوط روغنی می باشد.

logo-samandehi

 

فضای مجازی

تماس با ما

 تهران . نواب . جنب پل کمیل . ساختمان افرا . طبقه سوم . واحد 313

تلفن :

02155430725

02334574110-15

09120517361

09120537587

 Email : info@alavimixspice.com

Web : www.alavimixspice.com

 

بالا